Zde se nacházíte Eastburger » Webhosting a domény

Webhosting a domény

Webhosting

Diskový prostor 5 GB
Datové přenosy neomezeně
Zálohování jednou denně
Garance dostupnosti 99,9%
Podpora skriptu PHP (verze 5.3) ano
Podpora databáze MySQL (verze 5.1) ano
Periodické spouštění skriptu Cron ano
FTP účty ano
E-mailové schránky
Počet e-mailových schránek neomezený
POP3, IMAP, SMTP ano
Webmail ano
Antivir a antispam ano
Doménový koš ano
Přesměrování e-mailů ano
Automatická odpověď ano
Cena / měsíc 99 Kč
(cena včetně DPH, nejsme plátci)

Webhosting je umístění webových stránek a dalších služeb na server, který je připojen k internetu 24 denně, 7 dní v týdnu. Servery jsou umístěny v klimatizovaných místnostech a jsou pod neustálým dohledem administrátorů.

Součástí webhostingových služeb jsou také e-mailové schránky s antispamovými a antivirovými filtry, stahování pošty do poštovního klienta protokolem POP3, odesílání pošty protokolem SMTP atd.

Výběr stabilního a cenově dostupného hostingu s ochotnou a funkční zákaznickou podporou není nijak jednoduchý a proto Vám nabízíme ověřený hosting umístěný na výkonných serverech s těmito parametry:

Pokud máte speciální požadavky nebo dotazy k uvedeným parametrům, neváhejte nás kontaktovat. Parametry webhostingu lze uzpůsobit dle Vašich potřeb.

 

Domény

Internetová doména je mezinárodní právo používat konkrétní internetovou adresu, pod níž vás ostatní uživatelé internetu naleznou.

Registrační poplatek se platí registrátorovi (to je jiný subjekt, než provozovatel hostingu). Poplatek se platí jednou ročně. Při registraci nových domén spolupracujeme s registrátorem ACTIVE 24, s.r.o. V případě zájmu je možno využít služeb jiných registrátorů.

Doména .CZ / rok 179 Kč (217 Kč s DPH)
Doména .EU / rok 199 Kč (241 Kč s DPH)