Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl je střední odbornou školou s dlouholetou tradicí výuky v oblasti zahradnických, technických, lesnických a chovatelských oborů vzdělání.

Střední škola vznikla k 1. dubnu 2011 sloučením Střední školy zahradnické Litomyšl a Střední odborné školy technické a Vyšší odborné školy Litomyšl. Tradice obou sloučených škol přitom sahají hluboko do druhé poloviny 19. století. Obě školy vždy patřily k významným regionálním školám.

Kromě standardních modulů byl na základě požadavků klienta vytvořen speciální modul Klasifikace, který umožňuje rodičům žáků zkontrolovat jejich prospěch. Rodič se přihlásí zadáním ověřovacích dat a až do odhlášení je přihlášen a může si zobrazit známky dle jednotlivých předmětů nebo učitelů. Modul využívá data z programu pro školní administrativu Bakaláři.

Webdesign byl dodán klientem. Dodaná data byla reorganizována (správné rozvrstvení a celkové úpravy konceptu při zachování vzhledu za účelem eportovavání finálních dat) Lucií Drobnou.

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl