Zde se nacházíte Eastburger » Reference » SadoFC

SadoFC

Kdo nebo co je SadoFC? Je to parta mladých lidí a nadšenců se zájmem o sportovní a rekreační aktivitu zvanou stolní fotbal neboli fotbálek. Tato partička má bohaté zkušenosti s pořádáním turnajů v této disciplíně - v Litomyšli a okolí jich uspořádala již několik desítek. Nyní pořádá i vlastní ligu ve stolním fotbálku. A proč vůbec SadoFC? Mají rádi nadsázku a srandu, takže proč ne!

Pro tuto internetovou prezentaci byly vyvinuty speciální moduly umožnující správu lig, turnajů, hráčů, ligových zápasů, turnajových zápasů atd. Výsledkem je zobrazení tabulek s průběžným pořadím ligy, statistik jednotlivých týmů a výsledků jednotlivých zápasů. Hráči ligy získávají kontakty na protihráče po přihlášení pomocí Facebooku.

Celý systém je také skvělý online nástroj pro pořádání turnajů. Po registraci týmů a rozčlenění do skupin systém vygeneruje hrací tabulky pro herní systém každý s každým a rozpis jednotlivých zápasů. Jednotlivé zápasy následují za sebou v optimálním pořadí, aby byla rovnoměrná pauza mezi jednotlivými zápasy.

Krom modulů dostupné pouze administrátorům nabízí tento web také nástroje dostupné všem internetovým uživatelům. Tyto pomocníky ocení pořadatele turnajů a to nejen těch ve stolním fotbale. K dispozici je zde online generátor rozpisů zápasů pro herní systém každý s každým, který umožňuje vygenerovat rozpis pro 2 až 50 týmů (i pro lichý počet) po jednotlivých kolech.

Dalším pomocníkem je generování časů hraní pro různý počet týmů a ocení ho přímo pořadatelé turnajů ve stolním fotbale. Tento online nástroj nachází využití při plánování herního systému pro skupiny, v kterých se hraje systémem každý s každým. Mnozí pořadatelé jistě znají situaci, kdy si říkají "a když bude tolik skupin a hrát se bude tolik zápasů, stihneme to?" Po zadání všech parametrů turnaje tento nástroj vygeneruje délku hraní turnaje pro různé kombinace a pomůže tak k naplánování celého turnaje.

Autorem hlavního motivu v headeru a pozadí je animátor a kreativec Libor Drobný, který je i zakladatelem celého projektu. U ostatních prvků grafiky webu se jedná spíše o "programátorskou grafiku".

Radek Urban z Eastburger týmu je do aktivit SadoFC také zapojen, je členem vedení ligy a rovněž aktivním hráčem.

SadoFC

Fotogalerie

Úvodní strana
Tabulka skupiny
Rozpis zápasů