Zde se nacházíte Eastburger » Reference » BeeBob Board Shop

BeeBob Board Shop

Kamenný snowboardshop & skateshop Beebob byl založen v roce 1997 v Lanškrouně. V roce 2005 začal svou nabídku prezentovat i online a od té doby má několik desítek tisíc spokojených zákazníků ročně. V nabídce tohoto internetového obchodu vždy najdete skate boty, bundy, snowboardy, batohy, čepice, mikiny, peněženky, skateboardy a spoustu dalšího vybavení pro snowboarding, skateboarding, in-line a MTB a doplňky a chrániče.

První verze internetového obchodu byla pro Beebob vytvořena v roce 2005, tehdy dostupná na vlastní subdoméně oddělená od stránek kamenného obchodu.

Se stoupajícím počtem objednávek a vzrůstajícími požadavky na celý systém byla roce 2007 dodána zcela nová verze e-shopu. Webdesign byl zpracován na základě konkrétních požadavků klienta. Autorem headerů byl Ondřej Sedláček, u ostatních prvků se jednalo spíše o "programátorskou grafiku".

V roce 2010 dochází k přesunu e-shopu ze subdomény na hlavní doménu www.beebob.cz a zároveň k vytvoření další verze celého systému, která obsahuje nové funkce vyhovující potřebám zákazníků. Zaniká starý web kamenného obchodu a některé jeho prvky jsou zakomponovány přímo do nového internetového obchodu. Webdesign je dodán klientem.

V současnosti tento e-shop dále vyvýjí jedna nejmenovaná brněnská firma, která bohužel ne zrovna férově odstranila z patičky webu a z meta tagu "author" informace o autorovi celého systému, tedy Eastburger.

BeeBob Board Shop

Fotogalerie

kategorie produktů
detail výrobce
výpis výrobců
detail produktu